Autor: tomaszb
-
ZNAMIĘ! ZNAM JE?
W dniu 7 kwietnia nasza szkoła uczestniczyła w spotkaniu w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Skierniewicach. Spotkanie dotyczyło profilaktyki czerniaka pt. „ZNAMIĘ! ZNAM JE?”
W dniu 7 kwietnia nasza szkoła uczestniczyła w spotkaniu w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Skierniewicach. Spotkanie dotyczyło profilaktyki czerniaka pt. „ZNAMIĘ! ZNAM JE?”